wo 18/11, 25/11, 2/12, 9/12 en 16/12 telkens van 10.45-11.35 uur.
met Laura Vanborm
start wo 18 november
In deze lessen werken met een hedendaagse vorm van Pilates die voortbouwt op de oorspronkelijke methode van Joseph Pilates, aangevuld met moderne inzichten uit de fysiotherapie en bewegingsleer.
Ideaal voor 60-plussers die op een aangename, veilige en rustige manier willen bewegen.
We werken met een hedendaagse vorm van Pilates die voortbouwt op de oorspronkelijke methode van Joseph Pilates, aangevuld met moderne inzichten uit de fysiotherapie en bewegingsleer.
De oefeningen worden rustig opgebouwd en aangepast aan het tempo en de mogelijkheden van de groep. We besteden veel aandacht aan controle, ademhaling, houding en stabiliteit. Zo versterken we op een veilige manier de spieren van je buik, rug en bekken. Dat is belangrijk voor een goede balans en om vlot te kunnen bewegen in het dagelijkse leven.
Tijdens de les gebruiken we soms kleine hulpmiddelen zoals een Pilates ring, lichte gewichtjes of een soft ball. Deze helpen om de oefeningen gevarieerd, comfortabel en effectief te maken.
De lessen ondersteunen kracht, mobiliteit, flexibiliteit en lichaamsbewustzijn, zodat je je sterker en soepeler voelt in het dagelijks leven.
----------
Je kunt deze reeks op volgende manier boeken/reserveren:
Je boekt voor de prijs van 80 euro per reeks. Je plaats is verzekerd, de lessen zijn betaald.
Je boekt met 5 beurten van je Digikaart. Je plaats is verzekerd, de lessen zijn betaald.
Heb je een abonnement via domiciliëring bij ons tijdens de volledige duur van de reeks? Dan krijg je 10% korting op de totaalprijs van de reeks! Stuur een e-mailtje naar info@yoga-on-call.be om je kortingscode te ontvangen.
>>> Voor deze specifieke reeks kun je helaas niet met je Flexkaart (kartonnen beurtenkaart) betalen.
----------
De reeks gaat door bij 6 inschrijvingen. Zeg het voort! Indien niet voldoende deelnemers, krijg je het inschrijfgeld uiteraard integraal terug.
----------
Annuleringsvoorwaarden:
Je kunt tot 7 dagen voor aanvang van de reeks gratis annuleren. Bij annulering tot 2 dagen dagen voor de aanvangsdatum wordt 50% van het totale inschrijfgeld (Digikaart: 2 beurten) in rekening gebracht. Bij annulering nadien wordt geen inschrijfgeld terugbetaald.
Als je vanwege medische redenen 3 of meer lessen niet kan volgen, kun je op vertoon van een doktersattest, de gemiste lessen inhalen in een volgende reeks. Alle afwezigheden om andere redenen kunnen niet ingehaald worden en/of in rekening gebracht worden van een volgende reeks. Bij inschrijving voor een reeks betaalt men dus telkens voor de volle reeks van 5 lessen.