met Siel
start wo 16 april
Onze voeten vormen het fundament van ons lichaam, net zoals bij een gebouw. Een scheef fundament, zoals bij de toren van Pisa, leidt tot instabiliteit. Alleen door de basis te herstellen, kan de structuur weer in balans komen.
Zo is het ook in ons lichaam (maar dan iets minder robuust!). De basis van alle staande houdingen zijn onze voeten. De juiste uitlijning van de asana’s (yogahoudingen) begint bij de voeten: zo komt er kracht én stabiliteit in de houding en wordt het lichaamsgewicht op een gelijkmatige manier gedragen. De juiste uitlijning van de voeten zorgt voor een betere positie van de benen, heupen, rug, nek en schouders. Een betere uitlijning van ons lichaam zorgt voor een betere positionering van organen in het bekkenbodem, spijsverteringsstelsel, ons zenuwstelsel en dit draagt bij tot een betere fysieke en mentale gezondheid... En dat willen we allemaal, toch?
Tijdens deze lessenreeks oefenen we level 1 en level 2 houdingen met focus op de voeten. Variaties voor alle niveaus worden aangeboden zodat zowel ervaren als beginnende yogi’s samen kunnen oefenen.
----------
Je kunt deze reeks op volgende manieren boeken/reserveren:
Je boekt voor de prijs van 75 euro per reeks. Je plaats is verzekerd, de lessen zijn betaald.
Je boekt met 5 beurten van je Digikaart per reeks. Je plaats is verzekerd, de lessen zijn betaald.
Je reserveert per reeks een plek met 5 beurten van je '10 x reserveringskaart'. Je lessen zijn nog niet betaald, dit doe je bij aanvang van de eerste les met vijf stempels op je Flexkaart!
Heb je een abonnement via domiciliëring bij ons tijdens de volledige duur van de reeks? Dan krijg je 25% korting op de totaalprijs van de reeks! Stuur een e-mailtje naar info@yoga-on-call.be om je kortingscode te ontvangen.
Hier meer uitleg over Flexkaart / Digikaart.
----------
De reeks gaat door bij 6 inschrijvingen. Zeg het voort! Indien niet voldoende deelnemers, krijg je het inschrijfgeld uiteraard integraal terug.
----------
Annuleringsvoorwaarden:
Je kunt tot 7 dagen voor aanvang van de reeks gratis annuleren. Bij annulering tot 2 dagen dagen voor de aanvangsdatum wordt 50% van het totale inschrijfgeld (Flex/Digi: 2 beurten) in rekening gebracht. Bij annulering nadien wordt geen inschrijfgeld terugbetaald.