met Alexander
vrijdag 29 mei
Heb je interesse in onze Yoga Teacher Training? Kom dan naar deze gratis proefles en maak kennis met onze lead trainer Alexander, de opleiding en onze studio.
Droom je ervan om yogadocent te worden of wil je je practice verdiepen? Kom naar onze gratis proefles en ontdek alles over de YOC Vinyasa Yoga Teacher Training!
Alexander neemt je mee in een Vinyasa Flow van ongeveer een uur. Aansluitend geeft hij meer uitleg over de opleiding. Er is ook ruimte om vragen te stellen, het cursusmateriaal in te kijken en kennis te maken met huidige studenten en alumni.
Kan je er toch niet bij zijn? Gelieve je deelname tijdig te annuleren via de Eversports-app, zodat we je plaats kunnen vrijmaken voor iemand anders.