Zelf les geven? Check onze 200 h Vinyasa Yoga TT of onze Classical Mat Pilates TT!
feestdagles

XL Yoga met de touwen

met Marian

donderdag 1 mei

Yoga met de touwen = Yoga Kurunta. In het Sanskriet betekent kurunta: pop. We doen yogahoudingen door te hangen, trekken en manipuleren met de touwen, als was je een marionet.

Wie

Wanneer?

donderdag 1 mei van 10u30-12u30

Prijs

€ 35 of 2 beurten van je kaart/abonnement (zie hiernaast)

Waar?

YOC Zuid > Room
Oudescheldestraat 16
9000 Gent

In Iyengar yoga worden de touwen gebruikt om je souplesse te vergroten, meer balans te houden, extra rek en strek te creëren op de wervelkolom en om je bewuster te worden van asymmetrie in je lichaam. Houdingen die normaal gezien moeilijk zijn, worden met de ondersteuning van de touwen mogelijk gemaakt. In deze les doen we een volledige reeks asana’s met hulp van de touwen.

_______

De paarse 'Verkennen - Mixed Level' lessen zijn voor iedereen die al een beetje ervaring heeft. Verken je grenzen, maar respecteer je eigen niveau. Stap in nadat je minstens een 5-tal Level 1 lessen hebt gevolgd. Hier een overzicht van al onze niveaus.

_______

Je kunt deze lange les op volgende manieren boeken:

  • je boekt een losse deelname voor de prijs van 35 euro. Je plaats is verzekerd, de les is betaald.

  • je boekt met 2 beurten van je Digikaart of abonnement. Je plaats is verzekerd, de les is betaald.

  • je ziet (last minute) een vrije plaats? Kom gewoon! Ter plaatse betaal je met je Flexkaart, contant of met Payconiq. Helaas kun je voor lange lessen niet meer reserveren in combinatie met je Flexkaart, dit vanwege een te groot aantal 'no-shows' in het verleden.

Hier meer uitleg over Flexkaart / Digikaart.

De les gaat door bij 8 inschrijvingen. Door je plaats op voorhand te boeken laat je ons zien dat je komt. Indien niet voldoende deelnemers, krijg je het inschrijfgeld uiteraard integraal terug.

_______

Kosteloos annuleren tot 12 uur voor de start van de les (zie annuleringsvoorwaarden verderop).